Kaderin Pin Kodu


0

Biliyoruz ki olumsuzluk en az olumluluk kadar güçlüdür…

Her şeye olumsuz bakmaya başladığımızda bütün olumsuzlukları çeker, onların altında ezilmeye başlarız. Bu da yetmezmiş gibi çevremizdeki insanlar bizim aynamız olur ve olumsuzluğumuzu beslememize yardım eder.

Burada ugulamamız gereken tek kural: Olumsuzluğu hayatımızdan çıkarmak 🙂

Ama yüreğimiz ve beynimiz korkularla doluysa, olumlu olmaya çalışmanın bir faydası olmaz.

”Korku, inkar ve cehalet durumunda yaşamaktan başka bir şey değildir. Adım adım olumlu bir şekilde konuşmaya öğrenmelisiniz…” diyor Douglas Forbes.

Kaderimizin pin kodunu inceleyerek kendimizi daha iyi tanıyıp, daha iyi anlamamızı tavsiye ediyor 🙂

Peki Kaderin Pin Kodu aslında nedir  ve nasıl hesaplanır?

Douglas Forbes’e göre Kaderin Pin Kodu, doğum tarimizi temel alan bir formül aracılıyla bizi oluşturan matrisi ortaya çıkarıp, bunu incelemektedir.

Bu matris, ”duyularla” bağlantı kurarak 9 özelliğimizi incelemektedir.. Bunlardab 8’i görme, duyma, tat, koku, dokunma, sezgi, ruh ve yaradılış’tır. Bu 8 duyu bir araya geldiğinde YAŞAM DUYUMUZU oluşturur.

Yaşam duyumuz ise bizim bu dünyada bulunma amacımızı açıklamaktadır.

Ben kendi Pin kodumu hesaplayıp, inceledim. kendime bir röntgen cihazından bakmış gibi hissettim. Görmezden geldiğim bazı özelliklerimle yüzleştim. Bana iyi geldi 🙂 Herkese tavsiye ederim!

Derim ki ya kitabı alın, ya da www.pinkodtr.com’dan kendi kaderinizin pin kodunu inceleyin. Gözden geçirmeniz gereken şeyleri tespit ederek, mutluluğa ve başarıya doğru ilerleyin 🙂 🙂 🙂


Like it? Share with your friends!

0
Meliha Doğu

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir